Search
Close this search box.

Opilý cyklista se střetl s osobním vozem. Měl v krvi přes 2 promile

Na včerejší víkendové odpoledne i přes krásné slunné počasí asi nemá nejlepší vzpomínky mladá řidička passatu. Když totiž jela po mostě ve Smetanových sadech směrem k benzínové čerpací stanici, vyjel proti ní středem vozovky cyklista s dalším mužem usazeným na rámu bicyklu.

Srážce i přes to, že s vozem zastavila, nedokázala zabránit. Naštěstí nehoda neměla vážné následky ani pro jednoho z účastníků. Škoda na vozidle není rovněž velká, pohybuje se v řádu několika málo tisícikorun. Zarážející však byla dechová zkouška čtyřiatřicetiletého muže, který řídil jízdní kolo. Policisté mu naměřili 2,3 promile alkoholu. Z riskantní jízdy pod vlivem alkoholu se bude hazardér zodpovídat před správním orgánem, kde ho čeká velmi tučná pokuta.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient