Opilý agresor napadl v Kladně muže, poté nadával i policistům. Skončil v cele

Na linku 158 byl 20. srpna po třetí hodině oznámen fyzický útok na veřejném prostranství v Kladně. Na základě tohoto oznámení byla vyslána ihned policejní hlídka na místo činu. Po příjezdu policisté zjistili, že pachatelem fyzického útoku je sedmadvacetiletý muž z Kladenska, který napadl před domem v ulici Mostecká pětačtyřicetiletého muže. Poškozenému způsobil poranění především v obličejové části.

V průběhu policejního vyšetřování útočník neustále narušoval průběh šetření a společně se svým jednadvacetiletým známým pokřikovali a slovně napadali zasahující policisty a odmítali opustit prostor šetření, ačkoliv byli policisty vykázáni do patřičné vzdálenosti. Útočící agresor i přes opakované výzvy se neustále pokoušel o fyzický kontakt s policejní hlídkou. Z těchto důvodů byl výtržník policisty před čtvrtou hodinou zajištěn a následně převezen do policejní cely.

Při dalším šetření na policejní služebně byl podezřelý muž vyzván k dechové zkoušce, která byla s pozitivním výsledkem necelé 3 promile alkoholu v dechu.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web spravuje Webklient