Search
Close this search box.

Opilý a zdrogovaný cyklista se vyboural na silnici v Horažďovicích

Po Horažďovicích jel ve čtvrtek 26. července tohoto roku cyklista na jízdním kole, na kterém měl přídavný spalovací motor. Pětatřicetiletý místní muž jel po komunikaci I. třídy číslo 22 po Strakonické ulici. Ve dvacet hodin vjel na pravou krajnici, zabrdil přední brzdu a došlo k zablokování předního kola a pádu muže na komunikaci.

Cyklista dopravní nehodu oznámil na tísňovou linku, protože utrpěl zranění. Na místo přijeli i policisté a muž se podrobil dechové zkoušce, kdy přístroj naměřil 2,13 a opakovaně 2,17 promile alkoholu. Provedený test, zda není i pod vlivem návykových látek byl pozitivní na konopí. Zdravotníci zraněného muže převezli do zdravotnického zařízení ve Strakonicích, kde byl proveden i odběr krve.

Muž je podezřelý ze spáchání přestupku.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient