Opilec zničil věci v bytě blízké příbuzné, policisté ho převezli na záchytku

V úterý 1. května byli policisté po čtvrté hodině odpoledne přivolání k bytovému domu v Moravských Budějovicích, kde opilý muž ničil v bytě věci. Na místo vyjela po přijetí oznámení policejní hlídka. Policisté opilého muže zajistili. Při dechové zkoušce mu naměřili hodnotu 2,85 promile alkoholu. Dále provedli policisté šetření. Opilý muž v bytě roztrhal a rozstříhal několik desítek kusů oblečení a rozbil věci patřící jeho blízké příbuzné. Policisté ho odvezli na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění. Jednačtyřicetiletý muž je podezřelý ze spáchání přestupku proti majetku, který policisté šetří.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.