Search
Close this search box.

Opilec za volantem zboural dopravní značku na benzince

Včera kolem 13:45 havaroval na benzince v Novém Bydžově řidič (38) Renaultu Megane. Prvně nerespektoval zákaz vjezdu a na benzinu vjel výjezdem. Poté při parkování narazil do dopravní značky. V autě zůstal sedět až do příjezdu policistů. Ti mu při dechové zkoušce naměřili 3,42 promile alkoholu. Další lékařské vyšetření odmítl. Nepředložil ani řidičský průkaz. Škoda byla vyčíslena na 1 500 Kč.

Za uvedené jednání mu nyní ve správním řízení hrozí sankce ve výši od 25 do 50 tisíc korun. Případ šetří policisté z dopravního inspektorátu územního odboru Hradec Králové.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient