Search
Close this search box.

Opilec vykradl zaparkované auto, policisté ho záhy dopadli

Policisté velmi rychle dopadli muže, který se v Jihlavě vloupal do vozidla. Ke spáchání činu došlo v neděli po deváté hodině dopoledne. Pachatel na Tylově ulici vnikl do zaparkovaného Peugeotu. Z kufru auta ukradl elektroinstalační materiál, nářadí a další věci z vozidla jako autorádio nebo navigaci, způsobil tak předběžně vyčíslenou škodu necelých osmnáct tisíc korun. Ukradené věci odnesl a ukryl. Policisté podezřelého muže dopadli a zajistili i odcizené věci. Jednalo se o třiačtyřicetiletého muže, který už byl v minulosti opakovaně soudně trestán, trest odnětí svobody si odpykával i ve věznici. Muž byl opilý, při dechové zkoušce mu policisté naměřili hodnotu 2,21 promile alkoholu. Opilého muže policisté odvezli na záchytku k vystřízlivění.

Místo činu ohledali, zadokumentovali a zajistili stopy. Policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže, případ dále prověřují.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient