Search
Close this search box.

Opilec skončil na záchytce dvakrát za jeden den

Opilec stihl dvakrát za den skončit na záchytce. Poprvé ho tam hlídka městské policie dovezla hned po osmé hodině ráno, poté co ho našla pospávat na zemi na náměstí Českých bratří. Strážníci opilého spáče museli vzbouzet, když se trochu mírně probral, začal vyvádět, válel se po trávníku, roztrhal na sobě tričko, přitom vykřikoval nesrozumitelná slova a dokonce se bránil imaginárním útokům. Na místo proto museli vyrazit také záchranáři, aby vyšetřili jeho zdravotní stav, zda muž nepotřebuje lékařskou péči. Během čekání na jejich příjezd začal navíc k tomu všemu členy hlídky muž považovat za neurčenou lékařku. V jednu chvíli vysypal vše, co měl po kapsách a pak si lehal na břicho a tvrdil strážníkům, že má přiložená pouta dozadu. Záchranář po vyšetření dvaapadesátiletého muže konstatoval, že dotyčný je schopen pobytu v protialkoholní záchytné stanici. Tam ho hlídka městské policie následně také k vystřízlivění převezla.

Do stejného zařízení ho hlídka městské policie vezla k vystřízlivění ve večerních hodinách. Městská policie byla před devátou hodinou upozorněna na opilou a žebrající osobu v Tylově ulici. Strážníci ho našli v takovém stavu, že se nebyl schopen z důvodu silné opilosti postavit na vlastní nohy. Při každém pokusu opakovaně padal.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient