Opilec se vydal na tour de beer autem, strážníci mu naměřili skoro tři promile

Opilý a se zkrvaveným obličejem řídil auto třiatřicetiletý muž z Roudnice nad Labem. Prozradil ho způsob řízení, kdy při „normální“ jízdě hrabal koly tak, že ho bylo slyšet i v sousedních ulicích. Strážníci podivného řidiče sledovali a že něco není v pořádku viděli, když se pokoušel zaparkovat a opět nesmyslně hnal motor do otáček a protáčel kola. Už po otevření dveří ho provázel alkoholový opar a bylo jasné, že není střízlivý. Dechovou zkoušku nejdřív odmítl, ale pak ji absolvoval. Výsledek byl 2,6 promile alkoholu v dechu. Hlídce se doznal, že řídil vozidlo z Hrnčířské ulice k Centrálu. Strážníci řidiče předali Policii České republiky.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Mezinárodní kosmická stanice zachycena na Opavsku

V létě, kdy Slunce dosahuje v poledne své nejvyšší polohy, máme jedinečnou šanci vidět Mezinárodní kosmickou stanici (ISS) jak pluje před naším sluncem. Tuto zvláštní událost mohl v sobotu 3. června 2023 pozorovat Petr Horálek, vědec z Fyzikálního ústavu v Opavě. Bylo to v obci Uhlířov u Opavy, kde mohl vidět ISS i spoustu slunečních skvrn.

Proč je Snusim.to první volbou při nákupu nikotinových sáčků a žvýkacích tabáků?

Představte si eshop, který je víc než jen obchodem. Snusim.to je místem, kde se milovníci snusu a nikotinových sáčků shromažďují, sdílejí své zkušenosti a objevují nové produkty. Společnost je známá svou vášní pro své produkty a dlouholetými zkušenostmi v oblasti snusu. Největší prioritou Snusim.to je poskytnout zákazníkům nejlepší zážitek z užívání snusu.

Češi stále více preferují masivní nábytek. Jaké dřevo je nejoblíbenější?

Pokud jste si v poslední době všimli, že v Česku se stále častěji objevuje masivní nábytek, nejste sami. Tento nový trend získává na popularitě a láká stále více lidí nejen svojí robustností, ale hlavně svou kvalitou. Přirozeně výběr správného dřeva je klíčovým faktorem při výrobě tohoto elegantního nábytku a proto se podíváme na to, jaké druhy dřeva jsou momentálně nejoblíbenější. Pokud vás zajímá, jestli jsou vaše preference v souladu s tímto trendem, neváhejte a pokračujte ve čtení!