Opilec se spletl a dobýval se do jiného domu, skončil na záchytce

Na tísňovou linku policie oznámila žena ze Sušice obtěžování sousedů zřejmě opilým mužem. V pondělí 16. dubna letošního roku padesát minut po sedmnácté hodině na ulici Smetanova muž kopal nohou do dveří bytového domu a házel kamínky do oken. Policisté vyjeli na místo a místní devětapadesátiletý muž vysvětlil, že si spletl domy a odešel, ale za nedlouho se opět vrátil.

Policisté opět přijali oznámení o jeho výtržnosti a nedaleko domu muže zajistili. Podezřelý se podrobil dechové zkoušce, kdy přístroj naměřil 2,10 promile alkoholu. Následně byl muž za doprovodu policistů převezen do protialkoholní záchytné stanice v Plzni. Muž je podezřelý ze spáchání přestupku proti občanskému soužití.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.