Opilec se spletl a dobýval se do jiného domu, skončil na záchytce

Na tísňovou linku policie oznámila žena ze Sušice obtěžování sousedů zřejmě opilým mužem. V pondělí 16. dubna letošního roku padesát minut po sedmnácté hodině na ulici Smetanova muž kopal nohou do dveří bytového domu a házel kamínky do oken. Policisté vyjeli na místo a místní devětapadesátiletý muž vysvětlil, že si spletl domy a odešel, ale za nedlouho se opět vrátil.

Policisté opět přijali oznámení o jeho výtržnosti a nedaleko domu muže zajistili. Podezřelý se podrobil dechové zkoušce, kdy přístroj naměřil 2,10 promile alkoholu. Následně byl muž za doprovodu policistů převezen do protialkoholní záchytné stanice v Plzni. Muž je podezřelý ze spáchání přestupku proti občanskému soužití.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.