Opilec se popral v restauraci, večírek skončil ve vazbě

Kladenští policisté zasahovali minulý pátek kolem deváté hodiny večerní na zahrádce restaurace v Kladně Švermově v ulici Velvarská.

Tam osmadvacetiletý muž z Kladenska po slovní rozepři fyzicky napadl pětačtyřicetiletého hosta restaurace. Na místo přivolaná policejní hlídka násilníka zpacifikovala, zadržela a převezla do policejní cely. Následně provedená dechová zkouška ukázala, proč byl muž tak agresivní. Displej přístroje ukázal hodnoty převyšující dvě promile alkoholu v dechu.

Vyšetřovatelka kriminální policie následně muži ve zkráceném přípravném řízení sdělila podezření z přečinu výtržnictví, za což mu hrozí až dva roky za mřížemi.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak