Opilec se nemohl odtrhnout od zdroje, skončil na záchytce

V dopoledních hodinách požádala strážníky o pomoc uklízečka, která se snažila uklidnit nálevnu, ale k dokončení pracovního úsilí ji bránil silně opilý a pomočený host. Hlídka po příjezdu nalezla opilce, který lámaně uváděl, že od předchozího večera slaví své dnešní narozeniny. Strážníci mokrému opilci domluvili a odeslali ho směrem domů. Muž nejprve spolupracoval, ale pak ho přemohla chuť na další truňk, rozhodl se do podniku vrátit a po cestě častoval kolemjdoucí nevybíravými výrazy. Strážníci ho několikrát vyzvali, aby zanechal protiprávního jednání, avšak flamendr výzev nedbal a do nálevny se pokusil dostat za každou cenu. Když odstrčil rukama jednoho ze strážníků a pokusil se prodrat dovnitř, došla hlídce trpělivost a muž skončil spoutaný před vytouženým cílem. Následovala cesta na záchytku, kde muž přiznal, že na oslavu narozenin si dal i dávku „perníku“. Protože se po sejmutí pout pokusil napadnout personál záchytné stanice, strávil zbytek narozenin připoután k lůžku.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak