Opilec se nemohl dostat domů, rozmlátil skleněné dveře

Z přečinu poškození cizí věci se bude zodpovídat 27letý muž z Bíliny, který v domě, kde žije, rozbil skleněné výplně dvou dveří. Z provedeného šetření vyplývá, že se v sobotu nad ránem vrátil z hospody, kde celou noc popíjel pivo a vodku a protože se nemohl dostat do domu, rozbil skleněné výplně na vchodových dveřích. Pro policisty, které na místo přivolali obyvatelé, nebylo příliš složité pachatele vypátrat, k jeho dveřím je dovedly krevní stopy ze zranění, které mu způsobilo rozbité sklo. U výslechu se k činu doznal, pokud případ skončí u soudu, hrozí mu v krajním případě až roční vězení.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak