Opilec se chtěl v kasinu prát, skončil v policejní cele

Policisté o víkendu zajistili 30letého muže, který v jednom z teplických kasin obtěžoval hosty a chtěl se s nimi prát, poté, co podnik opustil, se pak domáhal opakovaného vstupu. Protože nedbal zákonných výzev přivolaných policistů, aby svého jednání zanechal, strávil noc v policejní cele. Muž, který měl v dechu skoro 2,9 promile alkoholu, je podezřelý z přestupků proti veřejnému pořádku a proti občanskému soužití, za které by mohl ve správním řízení dostat až dvacetitisícovou pokutu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak