Opilec pohoršoval zákazníky obchoďáku, nadýchal více než tři promile

V neděli dopoledne přijali policisté na tísňové lince 158 oznámení o tom, že v obchodním domě v Sušici obtěžuje opilý muž zákazníky. Na místo ihned vyjeli sušičtí policisté, kteří zjistili, že se jedná o devětapadesátiletého muže z Plzeňska. Na výzvu policistů se podrobil dechové zkoušce, která byla s výsledkem pozitivním 3,37 promile alkoholu v krvi. Proto opilce zajistili a převezli do protialkoholní záchytné stanice v Plzni. Jeho jednání zaevidovali jako přestupek proti veřejnému pořádku.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.