Search
Close this search box.

Opilec odmítal více než tři hodiny opustit toalety

Ve 13.30 hodin na městskou policii obrátil personál cukrárny v ulici 9. května. Důvodem byly obavy z neznámého podnapilého muže, který se uzamkl na toaletách a více než tři hodiny je odmítal opustit.

Hlídka na pánských toaletách objevila muže (42), který se snažil umýt. Byl však v takovém stavu opilosti, že se mu to nedařilo, nebyl ani schopen si sám obléci kalhoty. Strážníci mu proto museli poskytnout nezbytný servis a po vyšetření lékařem Zdravotnické záchranné služby ho transportovali do Protialkoholní záchytné stanice v Českých Budějovicích. V dechu měl úctyhodné 3,7 ‰ alkoholu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient