Opilec napadal svého spolubydlícího, policie ho vykázala

(Aktualizováno před )

Včera krátce po sedmnácté hodině přijali policisté na lince 158 oznámení o opětovném fyzickém útoku v Kyšicích na Kladensku.

Policejní hlídka z Unhošti vyjela ihned na místo činu, kde se nacházeli dva muži. Policejním šetřením bylo zjištěno, že útočník ve věku pětačtyřicet let opakovaně fyzicky napadá svého spolubydlícího třiapadesátiletého muže. Dalším šetřením bylo zjištěno, že k těmto fyzickým útokům dochází již od června letošního roku, a to vždy při hádce ohledně jejich finanční situace. V předešlých dnech agresor způsobil poškozenému zranění na dolní končetině popálením a dále mu poškodil monitor k PC a zástěnu sprchového koutu. Tímto jednáním vznikla poškozenému škoda ve výši 3 500,-Kč. Napadený muž nikdy v minulosti tyto incidenty a fyzické útoky neoznamoval.

Policisté oba muže vyzvali k dechovým zkouškám, které byly s pozitivním výsledkem. U násilníka byla naměřena hodnota 1,15 promile alkoholu v dechu a u poškozeného muže 1,44 promile alkoholu v dechu. Vzhledem k předešlým opakovaným útokům byl agresor dne 20. srpna 2018 v podvečerních hodinách vykázán ze společného obydlí.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz