Search
Close this search box.

Opilec naboural protijedoucí auto, nadýchal skoro tři promile

Páteční večer dne 21. září 2018 se na i na klatovském okrese nesl ve znamení alkoholu. Byl zjištěn řidič pod jeho vlivem. A navíc boural.

Pět hodin po osmé hodině večerní jel dvaapadesátiletý řidič Volkswagenu Golf ulicí Hrádecká v Sušici. Projížděl mírnou pravotočivou zatáčkou ve směru od centra. Přitom vyjel do protisměru, kde levou přední částí vozidla narazil do protijedoucího automobilu BMW osmadvacetileté řidičky. Škoda na vozidlech byla vyčíslena na 60 tisíc korun. Policisté oba účastníky dopravní nehody vyzvali k dechovým zkouškám. U ženy byla s výsledkem negativním, u řidiče se objevil pozitivní výsledek, a to 2,67 promile alkoholu v krvi. Policisté muže zajistili a převezli do sušické nemocnice, kde se podrobil lékařskému vyšetření spojenému s odběrem krve. Případem se dále zabývají policisté klatovského dopravního inspektorátu, ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient