Opilec chtěl pokračovat v mejdanu, zbil barmana, který mu nechtěl alkohol dát

Včera kolem sedmé hodiny večerní se do jedné z restaurací ve Strakonicích vydal třicetiletý muž. Ten pod vlivem alkoholu požadoval po obsluze baru další sklenici s pitím, což barman usoudil, že v jeho stavu již není úplně dobrý nápad. Záhy se však se zlou potázal, jelikož se mladý muž rozhodl dát si něco dobrého za každou cenu. Šel tedy za prostor baru a pro láhev alkoholu si sáhl do lednice. Když ho obsluha baru napomenula, že v tom prostoru nemá co pohledávat, napadl barmana fyzicky několika údery do obličeje. Přihlížející hosté baru se barmana zastali a útočníka se jim podařilo dostat z prostor baru, a o situaci v restauraci vzápětí informovali policisty, kteří ihned vyjeli na místo oznámení. Po příjezdu k restauraci policisté zjistili, kterým směrem se muž dal na útěk a po chvíli se jim ho i přes jeho odpor podařilo zadržet. Vystřízlivět pak mohl v policejní cele.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.