Search
Close this search box.

Opilá žena rozbíjela na Zacharu okna bývalé kotelny

Městská policie zadržela o víkendu třiatřicetiletou ženu, která na sídlišti Zachar křičela, bouchala do vrat a rozbíjela okna bývalé kotelny. Strážníci ji odvezli na záchytnou stanici, žena měla v těle 1,88 promile alkoholu. „Výtržnice se bude ze svého chování zpovídat u správního orgánu, a to hned z několika přestupků,“ uvedl ředitel městské policie Libor Kubiš.

Incident se odehrál ve večerních hodinách, žena při něm probudila několik obyvatel sídliště. „Strážníci vyjeli ihned na místo. Když je žena zahlédla, dala se před nimi na útěk. Následně byla dostižena u kamenictví v ulici Albertova. Zadržená pod vlivem alkoholu a zřejmě i drog stále křičela na celé okolí a na výzvy, aby se uklidnila, nereagovala,“ popsal Kubiš.

Žena si podle něj ve svém nekontrolovaném stavu přivodila řezné rány na ruce, proto byla na místo přivolána zdravotnická záchranná služba, která ženu v doprovodu strážníků převezla k ošetření do nemocnice. Odtud výtržnice putovala na záchytku. Podezřelá je z přestupků rušení nočního klidu, znečištění veřejného prostranství a proti občanskému soužití.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Tvorba webových stránek: Webklient