Opilá žena chtěla ukončit svůj život skokem pod auto

Mladou ženu opakovaně vstupující do silnice a dva muže, kteří se ji neúspěšně snažili odvést na chodník, spatřili strážníci ve čtvrtek večer ve Vinohradské ulici. Jen díky předvídavosti projíždějících řidičů nedošlo v nepřehledné zatáčce k neštěstí. Až hlídce městské policie se silně rozrušenou ženu podařilo dostat do bezpečí. Na chodníku se pak strážníkům svěřila, že kvůli osobním problémům chtěla zemřít pod koly aut. Na jejím odhodlání se mohla výrazně podepsat podnapilost. Dechová zkouška totiž přinesla výsledek 1,65 promile alkoholu. Strážníci vyrozuměli státní policii a jednatřicetiletou ženu předali do lékařské péče.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak