Search
Close this search box.

Opavští policisté hledají svědky dopravní nehody

Dopravní policisté z Opavy prošetřují nehodu osobního vozidla značky Volkswagen a motocyklu, při které došlo k lehkému i těžkému zranění, bohužel jim stále chybí svědectví řidiče jedoucího za vozidlem Volkswagen, případně i dalších svědků nehody, kteří jeli v koloně vozidel nebo zrovna projížděli kolem. Tímto žádají o zveřejnění výzvy, ačkoliv k nehodě došlo už 4. října 2018. Svědci se mohou přihlásit telefonicky: 735 788 950, 974 737 581, linka 158, mailem: op.di@pcr.cz nebo osobně na Dopravním inspektorátu Opava, ulice Hrnčířská 17.

Dne 4. října 2018 v 15:01 hodin v katastru obce Markvartovice došlo k výše uvedené dopravní nehodě. Mladý muž řídil motocykl ve směru od obce Šilheřovice na obec Hlučín. Po průjezdu pravotočivé zatáčky měl začít předjíždět jedoucí kolonu motorových vozidel, kdy následně narazil předním bokem do zadního boku motorového vozidla Volkswagen, které jelo jako první v koloně, a odbočovalo vlevo mimo komunikaci na pozemek zahradnictví. Při střetu došlo k lehkému zranění řidiče motocyklu a těžkému zranění spolucestující slečny na motocyklu. Zraněná dívka byla letecky přepravena na urgentní příjem do Fakultní nemocnice Ostrava, muž byl do nemocnice převezen vozidlem. K dalšímu zranění osob nedošlo. Hlučínští policisté, kteří u dopravní nehody také zasahovali, provedli u obou řidičů odborné měření ke zjištění alkoholu v dechu s negativním výsledkem.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient