Search
Close this search box.

Opavská policie dopadla úchyla. Sahal, kam neměl. Bude za to pykat

Nejméně dvě ženy mají za sebou nepříjemnou zkušenost se 36letým mužem z Opavska. Policie se však domnívá, že poškozených je více.
O co šlo? Úchylný muž se vždy přikradl ke své oběti a zezadu jí začal osahávat. První takovýto případ byl nahlášen před necelým měsícem v opavské Pivovarské ulici poblíž Obchodního domu Breda. Tato nechutná záležitost se stala 24leté ženě krátce po šesté hodině ranní. I když žena začala okamžitě volat o pomoc, sexuální loudil se svým konáním přestal, až když jel kolem náhodný cyklista. Poté úchyl utekl.
Podruhé se mu zachtělo ženy začátkem prosince na sídlišti v Kateřinkách v Ratibořské ulici. Vyhlédl si sedmadvacetiletou ženu, kterou také překvapil zezadu a začal jí osahávat. Žena začala volat o pomoc, tentokrát 36letý muž okamžitě uprchl.

Obě ženy si chování sexuchtivého muže nenechaly pro sebe a zmiňované události nahlásily na policii. Kriminalistům se i díky kvalitnímu popisu podařilo pachatele dopadnout za necelý týden. Pachatel je prozatím obviněn z výtržnictví. Je možné, že obětí tohoto úchla je více.
„Žádná z žen nebyla zraněna. Jednání vždy trvala několik vteřin. Není však vyloučeno, že existují další poškozené. Z toho důvodu je možno kontaktovat polici na telefonním čísle 974 737 651,“ komentoval tiskový mluvčí opavských policistů René Černohorský.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient