Search
Close this search box.

Opava mění trenéra. Skuhravý končí z rodinných důvodů

Před posledním zápasem proti Jablonci sdělil opavský trenér Roman Skuhravý svým svěřencům, že jak nevyhrajou, tak v klubu končí. Opava totiž pod jeho vedením do té doby získala během šesti kol pouze jeden bod. Hráči zamakali a vyhráli nad severočeským klubem 2:0. Jenže Skuhravý přece jenom končí, avšak z rodinných důvodů.

„S trenérem Romanem Skuhravým jsme měli jedinečnou dohodu, a to, že spolupráci může kdykoliv ukončit z rodinných důvodů. Na začátku týdne nás požádal, zda by ji mohl využít. My jsme jeho požadavku, i když velice neradi, vyhověli,“ řekl předseda představenstva Opavy Marek Hájek.

Skuhravého si v klubu vážili. Nejenom ve vedení, ale i hráči a fanoušci. Dokázal totiž s týmem postoupit do první ligy a ještě při tom mužstvo předvádělo hezký ofenzivní fotbal. Opava se vrátila mezi prvoligovou elitu po 13 letech. Navíc vloni se 43letý trenér s týmem dostal až do finále českého poháru. „S velkou úctou mu za odvedenou práci děkujeme. Více tuto záležitost, s přihlédnutím k tomu, že jde o rodinné důvody, nebudeme komentovat,“ dodal Hájek.

Místo Skuhravého přichází do severomoravského týmu Ivan Kopecký, který v minulé sezoně vedl Jihlavu.

Je to už druhá trenérská změna v 1. lize v letošní sezoně. Po druhém kole byl ze Sparty odvolán Pavel Hapal.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Tvorba webových stránek: Webklient