Opatrovnice ukradla z účtu své svěřenkyně 61 tisíc korun

Policisté z Klatov prověřovali případ, kdy opatrovnice vybrala z účtu poškozené finanční hotovost. V době od měsíce června do září letošního roku podezřelá neplnila své opatrovnické povinnosti vůči poškozené, které měla stanoveny usnesením Okresního soudu v Klatovech a z účtu vedeného v peněžním ústavu postupně ve třech případech vybrala celkem jednašedesát tisíc korun. Uvedené finanční prostředky nepoužila pro potřebu poškozené, ale pro své vlastní pohledávky .

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.