Opakovaně napadl mladíka

Sokolovští kriminalisté zahájili trestní stíhání 35 letého muže ze Sokolovska obviněného ze spáchání přečinů ublížení na zdraví a výtržnictví.

35 letý muž se měl takového jednání dopustit v červnu 2017 v Habartově v chodbě bytového domu. Zde měl bezdůvodně napadnout 20 letého muže ze Sokolovska. Obviněný udeřil mladíka sevřenou pěstí do obličeje. Muž po silném úderu upadl na dřevěné schody, ze kterých se zvedl, odešel se silnými bolestmi ramene před uvedený bytový dům a počkal do příjezdu své sestry, která jej měla odvézt do nemocnice na ošetření. Po jejím příjezdu měl obviněný znovu přistoupit k mladému muži, několikrát ho strčit a poté ho udeřit do již zraněného ramene. Zranění napadeného si vyžádalo lékařské ošetření.

V případě prokázání viny hrozí muži trest odnětí svobody na šest měsíců až tři léta.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak