Olympionička Pančochová se bude vdávat. Její americká přítelkyně řekla: Ano

Před dvěma lety se snowboardistka Šárka Pančochová přiznala ke své lesbické orientaci a navíc podotkla, že je zamilovaná do Američanky Kaileen Lareeové. A nebyl to jen chvilkový románek, protože včera Pančochová oznámila, že se se svojí přítelkyní zasnoubila.

„Jsem tak hrdá, že vám můžu oznámit, že řekla ANO!“ napsala na sociální síť Instagram Pančochová. „Díky její štědrosti a laskavosti se ze mě den ode dne stává lepší člověk. Miluji ji a chci s ní strávit zbytek života,“ dodala osmadvacetiletá snowboardistka.
K zasnoubení došlo na romantickém místě Mount Hoodu, což je nejvyšší hora státu Oregon.

Dvaatřicetiletá Leerová už byla jednou vdaná, ale v heterosexuálním svazku a má z manželství dceru Khaylu.

Leerová také jezdí na prkně, ne však na sněhu, ale na vodě. Věnuje se totiž wakesurfingu.

Pančochová se už třikrát zúčastnila olympijských her. Ze světových šampionátů má jednu stříbrnou medaili.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak