Olomoučtí hokejisté se místo hokejky chopí vánočního punče

Kohouti budou i letos prodávat punče ve stánku Dobrého místa pro život. O stánek se tentokrát podělí s firmou Mubea a výtěžek poputuje na konto Chráněného bydlení JITRO, které zajišťuje samostatné bydlení pro lidi s lehčím a středním mentálním postižením. Olomoučtí hokejisté a firma Mubea budou na stánku v úterý 4. prosince od 15 do 22 hodin.

Tradice, obzvlášť ty vánoční, se nesmí porušovat. I proto Kohouti opět letos budou prodávat ve stánku Dobrého místa pro život. O stánek se budou dělit se zaměstnanci firmy Mubea, která vyrábí automobilové součástky za využití nejnovějších technologií.

Výtěžek z prodeje poputuje na konto projektu Chráněného bydlení, které provozuje JITRO Olomouc o.p.s. Díky Chráněnému bydlení mohou osoby s lehčím a středním mentálním postižením žít samostatně. JITRO se zaměřuje na podporu lidí s mentálním a kombinovaným postižením, poskytuje sociální služby, denní stacionář a chráněné bydlení. Provozuje také řadu kreativních dílen a různé kluby, například sportovní nebo počítačový, klub vaření a společenských her.

Hráči HC Olomouc budou na stánku Dobrého místa pro život v úterý 4. prosince od 15:00 do 22:00. Jednotlivé dvojice se vystřídají vždy po hodině, jako tomu bylo i v předchozích letech.

15 – 16 hodin: Vojtěch Tomeček a Bruno Mráz
16 – 17 hodin: Branislav Konrád, Jan Lukáš a trenér gólmanů Jan Littner
17 – 18 hodin: Jiří Ondrušek a Vilém Burian
18 – 19 hodin: Jan Jaroměřský a Robin Staněk
19 – 20 hodin: Jan Knotek a David Škůrek
20 – 21 hodin: Tomáš Dujsík a David Ostřížek
21 – 22 hodin: Vilém Burian a Jan Littner

Převzato ODTUD

Scroll to Top
Web spravuje Webklient