Olomoučtí fotbalisté remízovali s Vyškovem 1:1

1.HFK Olomouc – MFK Vyškov s.r.o. ,,A“ 1:1
Poločas 0:1

Branky:72min.Dabic Milorad – 36min.Přerovský Daniel
Diváků: 118
Rozhodčí:Nováček Ivo,Petr Zdeněk,Denev Alex
Delegát: Volek Stanislav
ŽK:60min.Krumpolec,40min.Jonáš – 37min.Schneider,32min.Pospíšil,81min.Toure
Sestava: 1.HFK Olomouc:Kubica – Buček – Krejčí – (Šichor 61min.Spurný) – (Dabic 84min.Voleský) – Banasik – (Seibert 90min.Plesník) – Krumpolec – Juráš – Horák – Antl Trenér:Jiří Derco
Sestava MFK Vyškov:Machalický – Odehnal – Přerovský – (Schneider 66min.Studený) – Matocha – Lahodný – Kuncl – (Tijani 73min.Toure) – Pospíšil – Jeřábek – (Něměček 57min.Novotný) Trenér:Jan Trousil

Hrůzostrašná série porážek je u konce.Fotbalisté 1.HFK Olomouc dokázali na dvanáctý pokus konečně zabodovat na domácím hřišti.Pod vedením staronového trenéra Jiřího Derca uhráli s favorizovaným Vyškovem remízu 1:1 Jiří Derco nahradil na pozici hlavního trenéra Karla Trnečku a povedlo se mu bodovat hned na první pokus.

Hodnocení utkání trenéra HFK Jiřího Derca „S poctivým výkonem,nasazením a přístupem všech hráčů jsem maximálně spokojený.Celému týmu chci poděkovat za předvedený výkon,“řekl kouč HFK.

„Remíza s Vyškovem se po jedenácti domácích prohrách v letošní sezoně Moravskoslezské ligy dá se brát jedině pozitivně. Už na tréninku jsem pozoroval,že hráči mají chuť zlomit nepříjemnou sérii a v utkání to bylo znát. Bodu si ceníme a musíme začít od podlahy.Pokud budeme předvádět takové výkony,tak se na tom dá pracovat,pochvaloval si Derco.Vyškov ovládl první poločas díky gólu Daniela Přerovského ze 36minuty. O vyrovnání se dvacet minut před koncem postaral Srpský útočník ve službách HFK Milorad Dabic. Už předchozí zápasy naznačovaly nějaké zlepšení a dnes jsme to korunovali aspoň tím bodem.Musíme se od nej odrazit.Z hráčů snad spadne tlak na psychiku a mohli by hrát více uvolněněji.“ věří Derco.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.