Olomoucký kraj se zbaví nezáživné pomlčky, konečně bude vcelku

Velkou změnu už brzy prodělá elektronické srdce Olomouckého kraje. Jeho webové a e-mailové adresy totiž přejdou pod novou doménu. Místo jazykolamu kr-olomoucky.cz se bude nově používat olkraj.cz.

Stávající mailové adresy i webové stránky zůstanou stále funkční a systém je bude automaticky převádět na novou doménu. Zprávy zaslané na původní maily krajských úředníků tak do jejich poštovních schránek v pořádku dorazí, pisatelům už ale zaměstnanci úřadu odpoví z nové adresy.

„Změněný název domény je lépe zapamatovatelný, navíc odpovídá současným požadavkům marketingu. Stejně důležitý je fakt, že změna názvu nebude stát kraj žádné velké náklady. Nebudou se tisknout nové vizitky, razítka ani nic podobného. Přechod na novou doménu proběhne postupně,“ zdůraznil hejtman Olomouckého kraje Ladislav Okleštěk.

Na novou doménu přejde krajský úřad od 1. listopadu. Mailové zprávy mohou lidé využívat nejen na běžné dotazy a požadavky adresované úředníkům, ale například i při podání žádosti o dotace.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient