Olomouc dřela, ale nakonec nemá ani bod

(Aktualizováno před )

Olomouckým fotbalistům se letos v první lize mnoho nedaří. Je pravda, že trochu doplatili na těžký los. Přesto v současném rozpoložení šli do zápasu Evropské ligy proti Seville v pozici outsidera.

Sigma Olomouc – FC Sevilla 0:1 (0:0)

I tak to ale byli domácí, kdo se jako první prosadil do šance, ale Plškovi chybělo pár desítek centimetrů, aby se v pokutovém území dostal k míči po přihrávce Nešpora. A poté znovu zahrozila Olomouc, Štěrbova střela šla jen těsně nad bránu.
Sevilla se také dostávala ke střelám, ale brankář Buchta si s nimi uměl poradit. Přesto to ale byli spíše domácí, kdo se dostával ke střelám jako Plšek či Houska, góly z toho však nebyly.
Sigma pochopila, že není důvod se bát soupeře a hned na začátku druhé půle si znovu připravila několik šancí. Nešpor, Falta a pak znovu Nešpor zaměstnávali českého brankáře Vaclíka v sevillské brance.
A to nebylo všechno, co Sigma předváděla v ofenzívě. Tolik neproměněných šancí jí bude hodně mrzet hlavně z toho důvodu, že nakonec pět minut před koncem inkasovala z kopačky Sarabia – 0:1.

Branky: 84. Sarabia
Karty: 73. Sladký (OLO) – 66. Arana (SEV), 74. Banega (SEV), 90+1. Muriel (SEV), 90+2. Sarabia (SEV)

SK Sigma Olomouc: Buchta – Sladký, Jemelka, Štěrba, Vepřek – Kalvach – Zahradníček (87. Hála), Plšek (85. Dvořák), Houska, Falta – Nešpor (78. Texl).
Sevilla FC: Vaclík – Berrocal, Amadou, Gnagnon – Aleix Vidal, Banega, Gonalons, Arana – Sarabia, Muriel, Nolito (66. André Silva).

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz