Okradený opilec ležel bezvládně v přerovské čekárně autobusu

Ve večerních hodinách zavolal na tísňovou linku 156 svědek, který oznámil, že v čekárně autobusu leží na zemi nějaký muž a vedle něj dřepí další dva.

Hlídka na místě zjistila bezvládně ležícího muže, který nejevil známky zranění, zato jevil známky silného ovínění. Nedaleko postávající svědci strážníkům uvedli, že chvíli před příjezdem hlídky, k bezvládně ležícímu muži přistoupili další dva, prohledali ho, načež mu z kapsy vytáhli peněženku a odešli k nádraží. Na místo byla přivolána sanitka a strážníci pak začali pátrat po dvojici pobertů. Ty se po chvíli podařilo nalézt ve vestibulu nádraží. Jejich argumentu, že peněženku opilci vzali a uschovali, aby mu ji náhodou ještě někdo neukradl, strážníci nepřikládali příliš váhu, a proto byli oba omezeni na osobní svobodě a předáni republikové policii. Okradenému opilci se sice vrátila peněženka, ale protože nadýchal dvě a půl promile alkoholu a po probuzení začal napadat přítomné, skončil nakonec v poutech i on a putoval na vystřízlivění na záchytku.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak