Okradený opilec ležel bezvládně v přerovské čekárně autobusu

Ve večerních hodinách zavolal na tísňovou linku 156 svědek, který oznámil, že v čekárně autobusu leží na zemi nějaký muž a vedle něj dřepí další dva.

Hlídka na místě zjistila bezvládně ležícího muže, který nejevil známky zranění, zato jevil známky silného ovínění. Nedaleko postávající svědci strážníkům uvedli, že chvíli před příjezdem hlídky, k bezvládně ležícímu muži přistoupili další dva, prohledali ho, načež mu z kapsy vytáhli peněženku a odešli k nádraží. Na místo byla přivolána sanitka a strážníci pak začali pátrat po dvojici pobertů. Ty se po chvíli podařilo nalézt ve vestibulu nádraží. Jejich argumentu, že peněženku opilci vzali a uschovali, aby mu ji náhodou ještě někdo neukradl, strážníci nepřikládali příliš váhu, a proto byli oba omezeni na osobní svobodě a předáni republikové policii. Okradenému opilci se sice vrátila peněženka, ale protože nadýchal dvě a půl promile alkoholu a po probuzení začal napadat přítomné, skončil nakonec v poutech i on a putoval na vystřízlivění na záchytku.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient