Ohleduplný zloděj postavil auto na cihly

Možná „ohleduplně“ se k cizímu majetku zachoval muž, kterého policie obvinila z přečinu krádeže a poškození cizí věci. Muž ve věku 37 let z Mostu měl na sídlišti Výsluní ještě před rozedněním ukrást ze zaparkovaného vozidla značky Škoda dva disky s pneumatikou, které si ukryl poblíž do křoví. Auto poté postavil na cihly, které objevil za plotem blízkého objektu. Lup však neodnesl. Rámus totiž vzbudil jednoho občana, před kterým lapka utekl. Při útěku ztratil kabelu, kde měl doklady. Krátce po krádeži byl na jiném místě kontrolován strážníky. Kola našli policisté po příjezdu na místo činu. Poškozený majitel vyčíslil škodu na částku 12 000 korun. Muž má za sebou kriminální kariéru, loni se vrátil z vězení, kde si odpykával nepodmíněný trest.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak