Search
Close this search box.

Odvrácená strana Hollywoodu. Podívejte se na celebrity, které zničily drogy a plastiky

Ne vždy být slavným znamená štěstí. Podívejme se na pár celebrit, kterým sláva a peníze navždy zničily tvář a život.

Amanda Bynes

Amanda patřila ve své době k nejobdivovanějším herečkám pro teenegery. Nikdy neoplývala velkým talentem, několikrát byla nominovaná na zlatou malinu za nejhorší herecký výkon, ale zároveň patřila k nejobsazovanějším mladým herečkám. Inteligencí však převyšovala všechny své kolegyně. Na univerzitě Thousand Oaks High, kde studovala, patřila k nejlepším studentům. Tam také promovala s vyznamenáním. Její nejslavnější role byla ve filmu Co ta holka chce, kde se objevila po boku Colina Firtha. Poté se objevila v dalších pár filmech a občas si odběhla k moderování pořadů pro náctileté, ale její kariéra šla strmě dolů. V roce 2010 začala chodit na Amandu obvinění za obtěžování, pronásledování a nebezpečné vyhrožování. Nikdo už neměl pochybnosti, že Amanda bere tvrdé drogy. Ty jí bohužel způsobily to, že se u ní začala projevovat schizofrenie. Napadání lidí a vyhrožování likvidací se u ní stalo denním chlebem, vše zakončilo to, že se pokusila upálit svého psa. Od hořlaviny chytla i sama mladá herečka a proto byla odvezena na psychiatrii. Amanda se dle svých vyjádření sama cítí už lépe, ale fotky z letošního roku nás o tom moc nepřesvědčují.

Donatella Versace

Současná viceprezidentka a spolumajitelka firmy Versace. Donatella vyrostla po boku svého bratra Gianniho, který jí učil o designu a módě. Donatella byla zároveň jeho největší můzou a inspirací pro vytváření modelů. Po jeho boku vybudovali silnou módní společnost, bez které si svět módy nelze představit. Po tragické smrti svého milovaného bratra, se stala Donatella hlavní návrhářkou této módní značky. Jako samotná návrhářka se proslavila hlavně díky šatům pro Jennifer Lopez, které si Jennifer vzala v roce 2000 na předávání cen Grammy. Šaty se jmenovaly Jungle-Dress a vyvolaly doslova celosvětovou senzaci. Úspěšná návrhářka však díky velkému stesku po svém bratrovi propadla drogám a alkoholu. Donatella je nyní několik let „čistá“, život jí však komplikuje jiná závislost – a to závislost na plastikách a dietách.

Courteney Cox

Courteney Cox by se mohla nazvat seriálovou herečkou. Už od útlého věku hrála v několika desítkách seriálů po boku největších hvězd. Však největší průlom v její kariéře byl ve filmu s Jimmem Carreym – Ace Ventura: Zvířecí detektiv „Ace Ventura: Pet Detective“. Díky filmu získala roli v legendárním seriálu Přátelé, která jí vynesla na hvězdnou cestu. Ta jí otevřela dveře do světa filmu. Trháky jako Vřískot nebo 3000 mil na útěku ani nemusíme jmenovat. Courteney největším nepřítelem nebyly drogy ani alkohol, ale stárnutí. Nemohla se smířit s tím, že byla čím dál méně obsazována do filmů a proto sáhla po plastikách. Ty jí ovšem obličej nenávratně zničily a Courteney nyní lituje že zákroky podstoupila.

Rose McGowan

Rose McGowan je především známá jako čarodějka se seriálu Charmed, je to rebelka duší a tělem. Poprask vzbudila především vztahem s Marilyn Mensonem, s ním také nazpívala několik písniček. Objevila se ve i ve filmech Vřískot a nebo v Láska až za hrob. Její největší a zároveň poslední rolí byla čarodějka Paige ve výše zmiňovaném seriálu Charmed. Zde si zahrála ztracenou sestru, která s ostatními sourozenci bojovala proti zlu. Po seriálu však po Rose neštěkl ani pes. Prožila pár skandálů, začala trochu zpívat a hlavně si oholila celou svou hlavu. V roce 2016 se z ní stala bojovnice za ženská práva a striktně bojuje proti plastikám, kterých sama má požehnaně. Tento rok našli na letišti u herečky několik gramů kokainu a byla zatčena. Ta to ovšem popírá a prý jde jen o spiknutí mužů, kteří jí kokain nastrčili.

Lindsay Lohan

Lindsay Lohan všichni známe spíše jako párty holku a uživatelku drog. Tato dívka měla svou kariéru skvěle nastartovanou už jako velmi mladá. Byla doslova dětskou hvězdou a zazářila v několika desítkách filmů. Z těch dětských je to především „Past na rodiče“ a z těch trochu dospělejších pak třeba „Protivný sprostý holky“. Popularita na ni však neměla dobrý dopad. Lindsay hojně propadala alkoholickým večírkům a ve velké míře také užívání kokainu. Několikrát oslavila svůj comeback, nikdy však netrval příliš dlouho.

Autor: David Studecký/DomaciNoviny.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient