Odcizením ryb a leknínu ze zahradního jezírka vznikla škoda za patnáct tisíc korun.

Neznámý pachatel vnikl na Unhošťsku na pozemek zahrady a odcizil z jezírka padesát osm kusů ryb a jedenu rostlinu růžovobílého leknínu. Mezi odcizenými rybami byl jeden jeseter albín o délce cca 50 cm, jeden jeseter hvězdnatý o délce cca 50 cm, kapříci, karasy a jiné.Pachatel svým jednáním způsobil majiteli škodu, která byla předběžně vyčíslena na částku 15 000,-Kč.

Policisté nyní tento případ prošetřují jako podezření z trestného činu krádeže a po pachateli intenzivně pátrají.

Policie vyzývá občany, pokud spatřili v této lokalitě v daném období pohyb podezřelé osoby nebo i podezřelého vozidla, aby poskytli informace na nejbližší policejní služebnu nebo na linku 158 a svými poznatky dopomohli k dopadení pachatele.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.