Od středy začne uzavírka mezi Čejetičkami a Čejeticemi

Od 10. do 31. 10. října bude kvůli opravě komunikace zcela uzavřena silnice 3. třídy ve zhruba dvoukilometrovém úseku z Čejetice(od křižovatky s ulicí Koněvova) až do Čejetiček (ke křižovatce s Nádražní ulicí u mlékárny). Zároveň bude částečná uzavírka na této komunikaci v úseku od mlékárny k mostu přes Jizeru v Čejetičkách. V tomto kratším úseku bude oprava probíhat na etapy vždy v jedné polovině silnice a provoz bude řízen semaforem.

Po dobu dopravních omezení bude vždy zajištěn průjezd na hlavní vlakové nádraží, hude zajištěn vjezd a výjezd vozidel do areálu Mlékárny Čejetičky, bude zajištěn bezpečný přístup do nemovitostí dotčených stavbou. Po dobu uzavírky bude zakryto dopravní značení (z obou stran) omezující průjezd těžkých vozidel ulicí Koněvova.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.