Od července se rozjedou práce v malé TGM, boleslavanům pomůže provizorní parkoviště na náměstí Míru

Od pondělí 2. července začnou přípravné práce v tzv. malé TGM, tedy obslužné komunikaci souběžné s třídou T. G. Masaryka od Smetanovy po Dukelskou ulici. Po nedávno ukončených pracích správců sítí zde nyní nastupuje stavební firma, která pro město zajistí finální úpravu komunikace. Aby město ulehčilo problémy s parkováním v této lokalitě, bude vyznačeno a v pondělí 2. 7 také uvedeno do provozu provizorní parkoviště na asfaltové ploše na náměstí Míru. Bude fungovat jen dočasně po dobu oprav v malé TGM a přilehlé části Dukelské ulice.

Se zřízením dočasného parkoviště vyslovila souhlas také Policie ČR. Parkoviště bude určené pro vozidla motoristů z opravovaných lokalit, jak je tomu i na dalším provizorním parkovišti přímo na náměstí Republiky.
Asfaltová plocha pro pěší na náměstí Míru byla již před několika lety využita pro dočasné parkování v době rekonstrukce Staroměstského náměstí.

V postižené lokalitě se nyní opravuje nejen malá TGM a část Dukelské od třídy V. Klementa k Blahoslavově ulici, ale uzavírka a opravy probíhají i v navazující Smetanově ulici. V této části Dukelské jsou plánovány uzavírky do 30. 7., v malé TGM asi do 25. 8. a ve Smetanově ulici cca do 20. 8.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz