Obyvatelé Chodova se mohou těšit na adventní koncerty

Jako první se bude konat tradiční Vánoční koncert ZUŠ Chodov, a to v neděli 16. prosince. Učitelé chodovské základní umělecké školy zahrají v kostele svatého Vavřince od 18 hodin.
V témže kostele se pak v pátek 21. prosince představí sólisté Bohemia Voice a komorní orchestr a sbor Jen Tak. Česká mše vánoční v jejich podání začíná v 18 hodin.

O den později, v sobotu 22. prosince, zazní v evangelickém kostele koleda Štědrej večer nastal. Hrát bude Velmi malý komorní orchestr Varvary Divišové, zazpívá DaD kvintet a komorní smíšený pěvecký sbor, recitovat bude Lucie Domesová. Začátek je v 16 hodin.

Vánoční pásmo chodovských skautů si můžete přijít poslechnout přímo na Štědrý den 24. prosince od 22 hodin do kostela svatého Vavřince.

Závěr bude patřit Červeným panterům, kteří si na pátek 4. ledna 2019 připravili Novoroční koncert v evangelickém kostele. Začátek je v 18 hodin.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak