Search
Close this search box.

Obyvatelé Chodova se mohou těšit na adventní koncerty

Jako první se bude konat tradiční Vánoční koncert ZUŠ Chodov, a to v neděli 16. prosince. Učitelé chodovské základní umělecké školy zahrají v kostele svatého Vavřince od 18 hodin.
V témže kostele se pak v pátek 21. prosince představí sólisté Bohemia Voice a komorní orchestr a sbor Jen Tak. Česká mše vánoční v jejich podání začíná v 18 hodin.

O den později, v sobotu 22. prosince, zazní v evangelickém kostele koleda Štědrej večer nastal. Hrát bude Velmi malý komorní orchestr Varvary Divišové, zazpívá DaD kvintet a komorní smíšený pěvecký sbor, recitovat bude Lucie Domesová. Začátek je v 16 hodin.

Vánoční pásmo chodovských skautů si můžete přijít poslechnout přímo na Štědrý den 24. prosince od 22 hodin do kostela svatého Vavřince.

Závěr bude patřit Červeným panterům, kteří si na pátek 4. ledna 2019 připravili Novoroční koncert v evangelickém kostele. Začátek je v 18 hodin.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient