Obyvatelé Chebu mohou hlasovat v soutěži Žena regionu 2018

Cheb má v soutěži dvě nominované ženy, herečku Libuši Teubnerovou a ředitelku společnosti Hospic Sv. Jiří Alenu Votavovou.

Chebané mohou hlasovat v soutěži Žena regionu 2018. Vedení města nominovalo dvě ženy, které se v průběhu let díky svým profesím věnovaly a věnují veřejnému životu. První z nominovaných dam je herečka Západočeského divadla v Chebu paní Libuše Teubnerová, která hereckým uměním těšila nejednu generaci dětí i jejich rodičů. Dlouhou dobu vítala na chebské radnici nové občánky města.

Druhou nominovanou je paní Alena Votavová, která je spoluzakladatelkou obecně prospěšné společnosti Hospic Sv. Jiří. Společně s dalšími dobrovolníky pomáhá díky službám mobilního hospice plnit přání lidí zemřít v domácím prostředí.

Své hlasy můžete dát některé z těchto dam na:

http://www.zenaregionu.cz/nominace

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.