Obnovení silničního provozu přes malínský most přinese změny na autobusových linkách

Na základě rozhodnutí Krajského úřadu Středočeského kraje , odboru dopravy bude ode dne 1.10.2018 obnoven silniční provoz ze Sedlce do Malína přes malínský most. Provoz bude po dobu dokončovacích prací na mostě řízen světelným signalizačním zařízením – semafory. Z důvodu obnovení silničního provozu se od pondělí 1.10.2018 ruší linka městské autobusové dopravy č. 245010 Malín – Kaňk – Kutná Hora, která byla v provozu jako náhradní doprava z Malína přes Kaňk do Kutné Hory a obnovuje se provoz linky č. 245001 ( provoz v pracovních dnech ) a linky č. 245007 ( provoz ve dnech pracovního volna, ve dnech pracovního klidu a ve svátek ) ve směru poliklinika – aut.st. – hl. nádraží ČD – Malín a zpět v plném rozsahu. V budoucnu budou některé spoje linky č. 245001 opět zajíždět do obce Hlízov.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jaká jsou úskalí stavby domu svépomocí?

Pořídit si dnes vlastní bydlení je finančně velmi nákladné, a to i v případech, kdy jste již vlastníky stavební parcely. Vždyť za poslední dva roky vzrostly ceny stavebních materiálů i o více jak 60 % a vzrostla i cena za práci od řemeslníků. Pokud tak nemáte objednaný dům na klíč, můžete zastat spoustu činností svépomocí, přínáší to však řadu úskalí, kterým se věnuje článek níže.

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.