Search
Close this search box.

Oba týmy malých florbalistů o víkendu bodovaly

O víkendu 3.-4.března odcestovaly oba týmy elévů na rozdílné haly. Každý tým odjel s odlišnou sestavou. Ďáblíci cestovali do Prostějova, byli doplněni o dívčí posily, Plamínci se naopak v neděli ukázali v Olomouci a byli doplněni o posily z řad přípravky.

O víkendu 3.-4.března odcestovaly oba týmy elévů na rozdílné haly. Každý tým odjel s odlišnou sestavou. Ďáblíci cestovali do Prostějova, byli doplněni o dívčí posily, Plamínci se naopak v neděli ukázali v Olomouci a byli doplněni o posily z řad přípravky. Obě mužstva zvládla odehrát po čtyřech utkáních a výsledkem jim bylo umístění na medailových pozicích. Ďáblíci skončili na místě třetím, když nestačili ve vyrovnaných kláních na tým Prostějova a Uničova. Ve zbývajících zápasech si poradili s Hranicemi a Litovlí. Plameni zvládli turnaj na jedničku, i když měli nejmladší tým na turnaji, tak nepoznali hořkost porážky a svůj turnaj vyhráli.

Všechny děti vzorně prezentovaly klub !

Ďáblové – Uničov 10:13
Ďáblové – Hranice 20:9
Ďáblové – Prostějov 12:14
Ďáblové – Litovel 29:10

Plameny – Mohelnice 17:5
Plameny – Lipník 26:6
Plameny – Olomouc Stars 17:14
Plameny – Lutín 24:6

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient