O víkendu startuje letní hokejový turnaj juniorů

O víkendu proběhne na ZS Ivana Hlinky tradiční letní turnaj juniorů, který nese jméno po tragicky zesnulém Petru Kalivodovi. Turnaj odstartuje v sobotu a skončí v neděli odpoledne.

Přijďte podpořit litvínovské juniory v ostrém testu před novou sezónou.

Petr Kalivoda se narodil 9. června 1984 v Litvínově, kde s hokejem také začínal. Od mládí patřil k oporám litvínovských mládežnických výběrů, za které nastupoval. V sezóně 1999/2000 přešel mezi litvínovské dorostence a v té následující se stal nejproduktivnějším hráčem mužstva. Patřil mezi největší tahouny týmu, který získal v dorostenecké lize bronzové medaile. Skvělé individuální výkony nemohli přehlédnout ani trenéři národního mužstva a tak na sebe dlouho nenechala čekat nominace na akci reprezentace sedmnáctiletých. S dalším rokem přišel i přechod do mužstva juniorů s vyhlídkou na slibnou hokejovou kariéru.

Bohužel tragická dopravní nehoda, která se stala v dne 20. 9. 2001, překazila nejen slibně vyhlížející hokejovou budoucnost, ale především zmařila jeden mladý lidský život. Hokejový Litvínov tak přišel o velký talent a o možného pokračovatele skvělé líhně hráčů. Turnaj se od té doby pořádá in memoriam pod jménem tragicky zesnulého Petra Kalivody.
Rozpis turnaje:
Sobota 18. 8. 2018
9:30 hod. HC SLAVIA PRAHA – HC ŠKODA PLZEŇ
12:00 hod. HC LITVÍNOV – HC MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
14:30 hod STARBULLS ROSENHEIM – HC SLAVIA PRAHA
17.00 hod HC LITVÍNOV – HC ŠKODA PLZEŇ
19.30 hod. STARBULLS ROSENHEIM – HC MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Neděle 19. 8. 2018
9.30 hod . STARBULLS ROSENHEIM – HC ŠKODA PLZEŇ
12.00 hod. HC SLAVIA PRAHA – HC MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
14.30 hod – STARBULLS ROSENHEIM – HC LITVÍNOV
17.00 hod HC MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE – HC ŠKODA PLZEŇ
19.30 hod HC LITVÍNOV – HC SLAVIA PRAHA

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.