Search
Close this search box.

O víkendu si zahrají A a B týmy KFV ROUB Vítkovice v Ostravě a Jeseníku

O dalším víkendu pokračují futsalové soutěže a klub vyšle tentokráte do bojů o body do tabulek nejprve v sobotu 1.12. B tým, který čeká v ostravské hale Sareza 3.soutěžní turnaj krajského přeboru a v neděli 2.12. pak A tým zajíždí na utkání 5.kola divize F do Jeseníku.

B tým – 3.turnaj krajského přeboru, sobota 1.12., hala Sareza

V sobotu od 13:00 B tým čeká utkání se Staticem ComProMis Ostrava a od 14:40 s celkem Shooters Bolatice. B tým začal sezónu výborně a z úvodního turnaje v Bílovci přivezl za dvě výhry plný bočet bodů. Ovšem druhý turnaj se mu nevyvedl a oba zápasy prohrál. Se stejným bodovým ziskem je na tom jeho úvodní soupeř Static, který také 2 zápasy vyhrál a 2 prohrál. Ovšem další sobotní soupeř Bolatice, ten jede! 4 zápasy a 4 výhry, to budí značný respekt. Sestava B týmu dozná v sobotu několika změn, protože jsou tam nějaké kulturněspolečenské záležitosti několika hráčů. Borci snad tentokráte zarvou lépe než na druhém turnaji a nějaké body do tabulky urvou!!!

A tým – 5.kolo divize F, neděle 2.12., hala Jeseník

V neděli ve 14:00 začne v nově postavené sportovní hale v Jeseníku utkání 5.kola divize F mezi domácím týmem Gamaspolu Jeseník B a KFV Roub Vítkovice. Jeseník dává v B týmu příležitost spíš mladším hráčům, ovšem mnozí z nich již mají za sebou také zkušenosti ze zápasů A týmu v 1. či 2.lize. Ostravský ým tak nečeká v Jeseníku žádné lehké utkání a to i přes to, že se béčku Jeseníku zatím výsledkově moc nedaří. Vítkovický futsalový klub vypravuje na toto nedělní utkání autobus a odjíždí se nejprve v 10:15 od budovy Střední školy elektrotechnické v Ostravě 1, Na Jízdárně 30 a pak v 10:30 z parkoviště před Obecním úřadem OV – Jih, Horní 791/3, Ostrava – Hrabůvka. Návrat zpět tamtéž do 19:00.

Trenér Pavel Michura před zápasem v Jeseníku: „V neděli pojedeme do Jeseníku, kde nás bude čekat béčko Gamaspolu. Jejich výsledky jsou zatím hodně proměnlivé, ale teď se dá předpokládat, že domácí nasadí do hry i některé hráče z áčka. My bychom měli být kompletní, tak věřím, že v nové jesenické hale uvidí diváci pěkný futsalový zápas, po kterém budeme my těmi šťastnějšími.“

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient