O víkendu omezí dopravu v Plzni rekonstrukce Pattonova mostu

K postupnému dokončení se blíží rekonstrukce mostu generála Pattona v Plzni, v souvislosti s tím čeká o víkendu 6. a 7. října řidiče jedno z posledních větších dopravních omezení.

Na mostě ve směru z centra na Lochotín bude v sobotu v době od 7 do 20 hodin odfrézován stávající provizorní živičný povrch, průjezd po mostě bude zachován v průběhu prací vždy jedním jízdním pruhem. V neděli v době od 7 do 20 hodin stavební firma položí finální živičný povrch v celé šířce vozovky, proto musí být úplně uzavřen most pro veškerou automobilovou dopravu. Značená objízdná trasa povede přes ulice Tyršova, U Prazdroje, Jateční, U Velkého rybníka, Studentská, Karlovarská. Doprava v opačném směru, tedy z Lochotína do centra bude po oba dny fungovat ve stávajícím režimu dvou zúžených jízdních pruhů.

Zhotovitel se bude v maximální možné míře snažit zkrátit dobu uzavírky.

Ředitelství silnic a dálnic České republiky i město Plzeň, které jsou investorem akce, se omlouvají veřejnosti za veškerá omezení související s realizací této důležité investiční akce a žádají řidiče o trpělivost a ohleduplnost při případných dopravních komplikacích.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak