Search
Close this search box.

O víkendu bude neprůjezdná Karlovarská ulice směrem do města

V sobotu 13. a v neděli 14. října bude pro automobilovou dopravu úplně uzavřena Karlovarská ulice od křižovatky s Lidickou ulicí až po Rondel ve směru do města kvůli opravám vozovky. Z centra na Lochotín bude po oba dny doprava fungovat normálně. Uzavírka by měla trvat od soboty přibližně od 6:00 do neděle 20:00. Přesné časy mohou být mírně upraveny v závislosti na rychlosti prováděných prací.

Objízdná trasa pro automobily povede přes ulice Karlovarská, Studentská, U Velkého rybníka, Jateční, U Prazdroje, Tyršova. Autobusy MHD budou ve směru do města jezdit po upravené trase. Zhotovitel, tedy firma BERGER BOHEMIA, se bude v maximální možné míře snažit zkrátit dobu uzavírky.

Objednatel, tedy Statutární město Plzeň, i zhotovitel se omlouvají veřejnosti za veškerá omezení související s realizací této akce Karlovarská, I. etapa, 3. jízdní pruh a žádají řidiče o trpělivost a ohleduplnost při případných dopravních komplikacích.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient