O víkendu bude neprůjezdná Karlovarská ulice směrem do města

V sobotu 13. a v neděli 14. října bude pro automobilovou dopravu úplně uzavřena Karlovarská ulice od křižovatky s Lidickou ulicí až po Rondel ve směru do města kvůli opravám vozovky. Z centra na Lochotín bude po oba dny doprava fungovat normálně. Uzavírka by měla trvat od soboty přibližně od 6:00 do neděle 20:00. Přesné časy mohou být mírně upraveny v závislosti na rychlosti prováděných prací.

Objízdná trasa pro automobily povede přes ulice Karlovarská, Studentská, U Velkého rybníka, Jateční, U Prazdroje, Tyršova. Autobusy MHD budou ve směru do města jezdit po upravené trase. Zhotovitel, tedy firma BERGER BOHEMIA, se bude v maximální možné míře snažit zkrátit dobu uzavírky.

Objednatel, tedy Statutární město Plzeň, i zhotovitel se omlouvají veřejnosti za veškerá omezení související s realizací této akce Karlovarská, I. etapa, 3. jízdní pruh a žádají řidiče o trpělivost a ohleduplnost při případných dopravních komplikacích.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak