Search
Close this search box.

O dotace si zájemci v Karlových Varech mohou požádat do konce října

V rozpočtu města Karlovy Vary na rok 2019 budou opět vyčleněny finanční prostředky určené na neinvestiční dotace v několika oblastech.

Nejpozdějším termínem pro podání žádosti o poskytnutí individuálních dotací na rok 2019 je 31. říjen 2018.

Upozorňujeme zájemce o dotační prostředky na plánované projekty a činnost v oblasti prevence kriminality a protidrogové prevence, že nově je jejich administrátorem Odbor sociálních věcí Magistrátu města Karlovy Vary. Účelové neinvestiční dotace jsou poskytovány dle Zásad pro poskytování dotací z rozpočtu Statutárního města Karlovy Vary, které jsou k dispozici na webu magistrátu v sekci Dotace. Zde jsou také ke stažení příslušné tiskopisy. Neinvestiční dotace jsou poskytovány na konkrétní účel určený žadatelem.

Žádosti zasílejte na příslušné odbory magistrátu, které jednotlivé dotační tituly administrují, a to prostřednictvím podatelny Magistrátu města Kalovy Vary, Moskevská 21, 361 20 Kalovy Vary.

DOTACE DO OBLASTI SOCIÁLNÍ PÉČE A ZDRAVOTNICTVÍ

Žádosti zasílejte na odbor sociálních věcí. Případné informace a odpovědi na dotazy týkající se žádostí o dotace poskytne ekonomka odboru sociálních věcí, p. Anna Bartáková (budova magistrátu U Spořitelny 2, kancelář č. 205) tel. 353 152 569. U uvedené pracovnice jsou potřebné formuláře rovněž k dispozici.

DOTACE DO OBLASTI PREVENCE KRIMINALITY A PROTIDROGOVÉ PREVENCE

Žádosti zasílejte na odbor sociálních věcí. Projekty musí být zaměřeny na potlačování kriminálních a sociálně patologických jevů a prohloubení pocitu bezpečí občanů na území města. Případné informace a odpovědi na dotazy týkající se žádostí o dotace poskytne ekonomka odboru sociálních věcí, p. Anna Bartáková (budova magistrátu U Spořitelny 2, kancelář č. 205) tel. 353 152 569. U uvedené pracovnice jsou potřebné formuláře rovněž k dispozici.

DOTACE PRO OBLAST MEZINÁRODNÍCH VZTAHŮ A PROPAGACE MĚSTA

Žádosti zasílejte na odbor kancelář primátora. Neinvestiční dotace jsou poskytovány na rozvoj mezinárodní spolupráce dle koncepce zahraniční politiky města. Případné odpovědi na dotazy a tiskopisy poskytne p. Zdena Tovthová (budova magistrátu Moskevská 21, kancelář č. 413), tel. 353 151 228.

DOTACE PRO OBLAST LÁZEŇSTVÍ A CESTOVNÍHO RUCHU

Žádosti zasílejte na odbor kancelář primátora. Případné odpovědi na dotazy a tiskopisy poskytne p. Zdena Tovthová (budova magistrátu Moskevská 21, kancelář č. 413), tel. 353 151 228.

DOTACE NA SPORT A TĚLOVÝCHOVU A VOLNOČASOVÉ AKTIVITY

Žádosti zasílejte na odbor kultury, školství a tělovýchovy. Případné odpovědi na dotazy a tiskopisy poskytne p. Gabriela Hazuchová (budova magistrátu Moskevská 21, kancelář č. 234), tel. 353 151 122.

DOTACE NA PODPORU KULTURNÍCH AKTIVIT

Žádosti zasílejte na odbor kultury, školství a tělovýchovy. Případné odpovědi na dotazy a tiskopisy poskytne p. Jana Plevová (budova magistrátu Moskevská 21, kancelář č. 332), tel. 353 151 277.

DOTACE NA OBNOVU A ZACHOVÁNÍ PAMÁTEK

Žádosti zasílejte na odbor kultury, školství a tělovýchovy. Případné odpovědi na dotazy a tiskopisy poskytne p. Vladimíra Kalvodová (budova magistrátu Moskevská 21, kancelář č. 237), tel. 353 151 344.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient