Novostrašečtí utrpěli nevídaný debakl na domácím stadionu

Museli bychom hledat v daleké historii zda vůbec někdy Nové Strašecí doma prohrálo sedmibrankovým rozdílem branek. Stalo se tak navíc se soupeřem, který měl být papírově hratelný. Klíčany byly v tabulce před tímto zápasem na chvostu tabulky přeboru se třemi body. Nutno však říci, že hosté zvítězili naprosto zaslouženě a již v 18. minutě vedli 3:0. Tato branka zřejmě definitivně zlomila odpor domácích, kterým se vůbec nic nedařilo. Naopak Klíčanům vycházelo od začátku zápasu úplně vše a s přehledem dovedly zápas k jejich rekordní výhře. Branky hostů ve 2., 9., 18., 40., 43., 80. a 84. minutě padaly po jednoduchých, ale účelných akcích, kterým v některých případech pomohly i chybující obránci Nového Strašecí.

Sestava Nové Strašecí:
Karel Kleinmond – Matěj Erba (76. Lukáš Beneš), Jan Mrázek, Jiří Trégr, Lukáš Palko – Martin Mžourek, Marek Hartman, Lukáš Mrázek (87. Jiří Říčka), Jaroslav Trnka – Martin Kaválek, Jiří Kapek
Trenér: Jan Ducár
Utkání se hrálo bez karet (snad jediné pozitivum ze strany domácích)

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak