Novostrašečtí fotbalisté si z Libušína odvezli další nepříjemnou prohru

Po týdnu sehráli novostrašečtí fotbalisté další nepovedené regionální derby a po tomto utkání jsou v tabulce stále poslední. Situace je vážná, nikoliv však zoufalá (z 12 zápasů odehráno 5 domácích a 7 venkovních – horší by to bylo obráceně). Ano, tým, který má na víc než poslední místo, je ve výsledkové i herní krizi. K návratu zpět je zcela jistě potřeba co nejdříve znovu bodovat, nejlépe v nejbližším domácím utkání a tím pozvednout ztrácející se psychickou pohodu týmu a přivézt i nějaký bod z venku (Nové Strašecí dosud jako jediné venku nebodovalo).

Zápas v Libušíně skončil jasnou výhrou domácích, když jejich branky vstřelili Sestaria 2 (78. a 84.) , Pucholt (23.), Houška ( 43.) a Křemen (47.).

Libušín – Nové Strašecí 5:0

Nové Strašecí: Karel Kleinmond – Matěj Erba, Martin Bláha, Jiří Trégr, Lukáš Palko – Lukáš Beneš, (46. Martin Mžourek), Jaroslav Trnka, Lukáš Mrázek, Marek Hartman – Martin Kaválek, Patrik Svoboda (64. Jiří Kapek).

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak