Search
Close this search box.

Novostrašečtí fotbalisté si z Libušína odvezli další nepříjemnou prohru

Po týdnu sehráli novostrašečtí fotbalisté další nepovedené regionální derby a po tomto utkání jsou v tabulce stále poslední. Situace je vážná, nikoliv však zoufalá (z 12 zápasů odehráno 5 domácích a 7 venkovních – horší by to bylo obráceně). Ano, tým, který má na víc než poslední místo, je ve výsledkové i herní krizi. K návratu zpět je zcela jistě potřeba co nejdříve znovu bodovat, nejlépe v nejbližším domácím utkání a tím pozvednout ztrácející se psychickou pohodu týmu a přivézt i nějaký bod z venku (Nové Strašecí dosud jako jediné venku nebodovalo).

Zápas v Libušíně skončil jasnou výhrou domácích, když jejich branky vstřelili Sestaria 2 (78. a 84.) , Pucholt (23.), Houška ( 43.) a Křemen (47.).

Libušín – Nové Strašecí 5:0

Nové Strašecí: Karel Kleinmond – Matěj Erba, Martin Bláha, Jiří Trégr, Lukáš Palko – Lukáš Beneš, (46. Martin Mžourek), Jaroslav Trnka, Lukáš Mrázek, Marek Hartman – Martin Kaválek, Patrik Svoboda (64. Jiří Kapek).

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient