Novostrašečtí fotbalisté si po čase připisují do tabulky další tři body

Nepříjemná série skončila, když na svém hřišti porazili přesvědčivě soupeře ze středu tabulky 3:0. Domácí měli po celé utkání výraznou převahu, vytvořili si velké množství gólových šancí z nichž využili pouze tři.
Ve 32. byl úspěšný Lukáš Palko, 1:0.
Ve druhé půli přidal v 77.min. druhou branku Martin Kaválek, 2:0.
Skóre zápasu uzavřel o dvě minuty později Jaroslav Trnka, 3:0.

Sestava Nového Strašecí: Karel Kleinmond – Jiří Kapek, Jan Mrázek, Jiří Trégr, Matěj Erba – Martin Mžourek, Lukáš Mrázek, Jaroslav Trnka, Lukáš Palko – Patrik Svoboda (53. Marek Hartman), Martin Kaválek (82. Jiří Říčka)
Trenér: Jan Ducár

ŽK: Jiří Kapek, Martin Kaválek, Lukáš Mrázek
Branky: Lukáš Palko, Martin Kaválek, Jaroslav Trnka

Sokol Nové Strašecí : Sokol Nespeky 3:0

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.