Nové Strašecí prohrálo třetí utkání v řadě

Z Poříčí nad Sázavou se body moc nevozí. Přes tento fakt však byla bilance obou týmů na tomto hřišti před tímto zápasem nerozhodná (výhra, prohra). Na výhru před dvěma lety však hosté nenavázali. Naopak, hned v úvodu utkání si Jiří Říčka vstřelil vlastní branku a domácí tak vedli již ve 3.min. 1:0. Ve 22.min. vyrovnal Lukáš Palko na 1:1, ale byl to pro hosty bohužel první a poslední střelecký úspěch v zápasu u Sázavy. Do poločasu přidali domácí ještě dvě branky (29.min. 2:1 a 36.min. 3:1) a na začátku druhé půle se domácí ujali již tříbrankovým vedením a o utkání bylo prakticky rozhodnuto, 47.min. 4:1. V 60.min dostal navíc červenou kartu Lukáš Beneš a s tím už opravdu nešlo nic dělat. Neúčast klíčových hráčů, Patrika Svobody a obou stoperů (Honzy Mrázka a Martina Bláhy) byla citelná.

SK Posázavan Poříčí nad Sázavou – Sokol Nové Strašecí 4:1 (3:1)

Nové Strašecí: Tomáš Pešek – Martin Mžourek, Matěj Pařízek (83. Jiří Trégr), Lukáš Beneš, Lukáš Palko – Jiří Říčka (46. Matěj Erba), Jaroslav Trnka, Lukáš Mrázek, Marek Hartman – Martin Kaválek, Jiří Kapek. Trenér: Petr Svoboda

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak