Novostrašečtí fotbalisté předvedli ve Slaném solidní výkon

Novostrašečtí fotbalisté předvedli ve Slaném snaživý, solidní výkon. Na body to však nestačilo. Ve dvacáté minutě se nádherně trefil z možná třiceti metrů Martin Kaválek. Jeho střela ale bohužel skončila jen na břevně vystrašeného slánského gólmana. Domácí ale měli během celého zápasu více ze hry a ve 37. minutě tak vstřelili úvodní branku zápasu, 1:0.
Ve druhé půli, v 70. minutě obdržel druhou žlutou kartu Matěj Erba a z následného trestného (krásná střela do šibenice Karla Kleinmonda) domácí přidali svoji druhou a poslední branku v závěru hodně nervozního zápasu, 2:0.

Sestava Nové Strašecí:
Karel Kleinmond – Matěj Erba, Matěj Pařízek, Jan Mrázek (25. Jiří Trégr), Lukáš Palko – Jaroslav Trnka, Lukáš Mrázek, Marek Hartman, Lukáš Beneš – Martin Kaválek, Patrik Svoboda (83. Jiří Kapek)
Trenér: Petr Svoboda

ŽK: Matěj Erba (2), Patrik Svoboda, Lukáš Mrázek a Matěj Pařízek
ČK: Matěj Erba

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak