Search
Close this search box.

Novostrašečtí fotbalisté předvedli ve Slaném solidní výkon

Novostrašečtí fotbalisté předvedli ve Slaném snaživý, solidní výkon. Na body to však nestačilo. Ve dvacáté minutě se nádherně trefil z možná třiceti metrů Martin Kaválek. Jeho střela ale bohužel skončila jen na břevně vystrašeného slánského gólmana. Domácí ale měli během celého zápasu více ze hry a ve 37. minutě tak vstřelili úvodní branku zápasu, 1:0.
Ve druhé půli, v 70. minutě obdržel druhou žlutou kartu Matěj Erba a z následného trestného (krásná střela do šibenice Karla Kleinmonda) domácí přidali svoji druhou a poslední branku v závěru hodně nervozního zápasu, 2:0.

Sestava Nové Strašecí:
Karel Kleinmond – Matěj Erba, Matěj Pařízek, Jan Mrázek (25. Jiří Trégr), Lukáš Palko – Jaroslav Trnka, Lukáš Mrázek, Marek Hartman, Lukáš Beneš – Martin Kaválek, Patrik Svoboda (83. Jiří Kapek)
Trenér: Petr Svoboda

ŽK: Matěj Erba (2), Patrik Svoboda, Lukáš Mrázek a Matěj Pařízek
ČK: Matěj Erba

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient